FAST FOR BROKERS
FFB, üst düzey teknolojisi ve güçlü finansal altyapısı ile yatırımcı memnuniyetini ön planda tutan kurumsal bir aracı kurumdur.
Finansal piyasalarda kendine sağlam bir yer edinmeyi başaran FFB, alanında uzman ve yetenekli ekibiyle yatırımcılarına üstün bir hizmet sunmaktadır.
Gerçekçi stratejiler ve doğru yönlendirmelerle şeffaflık ilkesinden ödün vermeyen FFB, her yatırımcısının hedefine ulaşabilmesi için özenle çalışmaktadır.

NEDEN FFB ?

Neden bizi tercih etmelisiniz?

Çeşitlilik

Majör döviz çiftlerinden emtialara, petrolden değerli metallere kadar pek çok alanı kapsayan FFB, bünyesinde 1000’in üzerinde yatırım aracı barındırmaktadır.

İşlem Seçenekleri

Düşük spread, yüksek kaldıraç oranı ve geniş para yatırma/çekme olanakları bulunan FFB; çift yönlü yatırım, ücretsiz eğitimler, ücretsiz sinyaller, hızlı ve güvenilir şekilde işlem yapabilme gibi pek çok avantaj sunmaktadır.

Destek

Güçlü iletişim becerilerine sahip olan FFB, ihtiyaç duydukları her an yatırımcılarının yanında olmaktadır.
86+
HİZMET VERİLEN ÜLKELER
486+
DÜNYA GENELİNDE DANIŞMANLAR
135+
ÖDÜLLER VE ÖVGÜLER
16+
TECRÜBE
2005'den Bugüne FFB

Dünden bugüne neler yaptık

2005

Kuruluş
Şirketin Ortaköy'deki şubesini açıldı.

2009

Ortaklık
Şirketin 3 yeni ortağı ile anlaşma sağlandı.

2012

Güvenilir Yatırım Şirketi Ödülü
Türkiye'de yapılan 50 kurum araştırmasında en güvenilir yatırım şirketi ödülüne layık görüldü.

2020

TFI Lisansı
TFI tarafından yapılan başvuru neticesinde başvurumuz olumlu sonuç aldı. FFB artık tüm dünyada hizmet veren kuruluş oldu. Lisans No : 111120

2021

Yurtdışı Şubeleri
Ortaköy ve Türkiye'nin farklı illerinden yürütülen hizmet sınırları aşarak tüm dünyada temsilcilikler açılmaya başlandı.
Yatırımcı Yorumları

Hayallerine giden yolda birlikte yürüdüğümüz yatırımcılarımızdan gelen teşekkür mesajları, en büyük motivasyon kaynağımız olmaya devam ediyor.

BASINDA BİZ