Telif Hakları

FFB sitemizden veya makalelerimizden bağlantı verebilirsiniz. Ancak bunları kullanamaz, kopyalayamaz, görüntüleyemez, satamaz, lisanslayamaz, yeniden derleyemez, yeniden yayınlayamaz, karşıya yükleyemez, gönderemez, iletemez, dağıtamazsınız. Ayrıca, önceden yazılı iznimiz olmadan içeriklerimizi; site İçeriğinden çevrimiçi bülten panolarına, mesaj panolarına veya herhangi bir şekilde işleyemezsiniz. İçeriğimizin değiştirilmesi ya da herhangi bir amaçla kullanılması, telif hakkımızın ve diğer mülkiyet haklarının ihlal edildiği anlamına gelir. Sitemizi kullanarak, bu içerikteki tüm kuralları kabul ettiğinizi onaylamış ve bunlara uymayı kabul etmiş olursunuz.

Sizin Haklarınız

FFB, başkalarının fikri mülkiyet haklarına saygı duyar ve kullanıcılarından da aynısını yapmasını bekler.

FFB, uygun koşullarda ve kendi takdirine bağlı olarak, başkalarının fikri mülkiyet haklarını ihlal eden kullanıcıların hesabını sonlandırabilir veya kısıtlayabilir.

Çalışmanızın, telif hakkınızı ihlal edecek şekilde kopyalandığını düşünüyorsanız, lütfen ilgili temsilcimize aşağıdaki bilgileri sağlayınız:

  • Adresiniz, telefon numaranız ve e-posta adresiniz.
  • Telif hakkına sahip kişinin ya da onun yetkilendirdiği kişinin elektronik veya fiziksel imzası.
  • Telif hakkıyla korunan eserin bulunduğu yerin URL’si (web sayfası adresi) veya telif hakkı alınmış çalışmanızın bir kopyası ile çalışmanızın açıklaması.
  • Kopya olduğunu iddia ettiğiniz çalışmanın URL’si, sitede bulunduğu yer ve açıklaması.
  • İhtilaflı kullanımın telif hakkı sahibi, temsilcisi veya yasalar tarafından yetkilendirilmediğine dair bir beyan.
  • Bize sağladığınız yukarıdaki bilgilerin doğruluğuna, telif hakkı sahibi olduğunuza veya telif hakkı sahibi adına yetkilendirildiğinize dair beyan.
  • Yalan beyanda bulunma durumunda ilgili ceza maddelerine tabii olduğunuzu kabul ettiğinizi gösteren bir beyan.

Telif hakkı ihlali iddialarınızı, FFB’nin Telif Hakkı Temsilcisi’ne aşağıdaki adreslerden ulaştırabilirsiniz.

Adres: FFB, MK, Milan Markovich 8, Üsküp, 1000, Kuzey Makedonya.

Not: İlgili yasalar uyarınca, materyalin veya etkinliğin hak ihlalinde bulunulduğu konusunda kasıtlı olarak yanlış beyanda bulunan kişiler, yasal sorumluluğa tabidir.